Cosmas 10 Pack 1481-128BAB Brushed Antique Brass Contemporary Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
  • High Quality Brushed Antique Brass Finish
  • Hole Centers / Spacing: 5" Inch (128mm)
  • Overall Length: 5-3/4" --- Width: 3/8"
  • Projection: 1-3/16"
  • Polybagged with 1" Mounting Screws Included